Kiermasz Wielkanocny / nabór wystawców

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Dworek Białoprądnicki zaprasza wszystkich rękodzielników, rzemieślników i miłosników wyrobów domowych i ekologicznych do uczestnictwa w kiermaszu Dworek z Jajem. Kiermasz odbędzie się w niedzielę, 26 marca 2023 roku, a zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca.

Regionalni wytwórcy, właściciele małych sklepów ekologicznych lub sprzedający rękodzieło – wszyscy będą mile widziani na kiermaszu. Organizatorzy mają nadzieję, że na stoiskach nie zabraknie zarówno tradycyjnych produktów – domowego jadła, wyrobów rękodzielników, miodów i produktów pszczelarskich, jak i innych ceramicznych, odzieżowych czy kosmetycznych różności.
Do współpracy zapraszają wszystkich chętnych twórców i sprzedawców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty. Konieczne jest dokładne zapoznanie się z Regulaminem Uczestników Kiermaszu oraz Formularzem zgłoszeniowym.

Zgłoszenia można przesyłać w wiadomości e-mail na adresy:
dorota.trembecka@dworek.eu
klaudia.krupa@dworek.eu

Szczegóły procedury zgłoszenia dostępne pod linkiem: https://www.facebook.com/events/913924539626218/?ref=newsfeed

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<