Baranki Dzieciom: Przytul Mnie

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 5 lutego 2023, 11:00

W Kinie po Baranami na ekranie zagości Przytul mnie - podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący wyjątkową relację między Tatą Misiem a Małym Misiem, zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki Proszę mnie przytulić Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, w którym nigdy się nie nudzą. Każdy dzień przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkrywają czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak uczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.

PRZYTUL MNIE - zestaw bajek, 42' + warsztaty muzyczne

GENIALNY PLAN
(Mateusz Jarmulski) PL 2019
Miś wpada na pomysł, który pozwoli mu razem z Tatusiem niespostrzeżenie dostać się do pasieki i podebrać pszczołom trochę miodu.
WYCIECZKA
(Mateusz Jarmulski) PL 2019
Tatuś i Miś wybierają się na wycieczkę po lesie. Niestety szybko się gubią, a dumny Tatuś nie chce zapytać o drogę.
DUCHY
(Mateusz Jarmulski) PL 2019
Gdy Tatuś i Miś odkrywają, że ktoś kradnie im jedzenie, postanawiają złapać złodzieja na gorącym uczynku
BUNGEE
(Mateusz Jarmulski) PL 2019
Tatuś i Miś testują na wysokim moście sprzęt do skakania na bungee, który zostawili uciekający ludzie.
ZĄB
(Mateusz Jarmulski) PL 2019
Gdy Miś odkrywa pierwszy ruszający się ząb, Tatuś wpada na kilka pomysłów na pozbycie się problemu.
OKULARY
(Mateusz Jarmulski) PL 2019
Tatuś zaczyna nosić okulary i popisywać się posiadaną wiedzą.
HOBBY
(Mateusz Jarmulski) PL 2019
Miś próbuje znaleźć sobie hobby, ale wszystko, czego próbuje, przeszkadza Tatusiowi w spaniu.

WARSZTATY MUZYCZNE po seansie poprowadzi Maciej Trifonidis - kompozytor, multiinstrumentalista, producent radiowy, telewizyjny i muzyczny; pisarz, wydawca, animator kultury, redaktor JAZZKULTURY. Założyciel i lider zespołów: TRIFONIDIS ORCHESTRA, 3275 kg ORCHESTRA, Tricphonix, Trifonidis POLIN Projekt, Trifonidis „Motion Pictures” Project, 15 cm above the ground, oraz zespołów/orkiestr warsztatowych, edukacyjnych. Współtwórca formacji Horny Trees. Właściciel wydawnictwa SlowdownRecords.
Na muzykę Macieja Trifonidisa wpływ ma wiele czynników, między innymi fascynacja muzyką etniczną i instrumentami ludowymi, dzieciństwo spędzone w Afryce Północnej (Tripolis, Libia), w środowisku multikulturowym, tworzonym przez obywateli Turcji, Pakistanu, Indii, Bangladeszu, Korei, Wietnamu, Algierii, Tunezji, Sudanu, liczne podróże oraz polsko-greckie korzenie. Zetknięcie z tą wielokulturowością jest wyczuwalne w kompozycjach, melodyce oraz sposobie komponowania.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<