Klub Odbiorców Kultury / Klub Książki

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 23 lutego 2023, 19:00

Klub Odbiorców Kultury (KOK) i Klub Książki (KK) powstaną w Klubie Kazimierz. Spotkanie organizacyjne pozwoli zebrać opinie, sugestie, pomysły wszystkich chcących współtworzyć nowe miejsce.

KOK, czyli Klub Odbiorców Kultury. W Krakowie nie brakuje osób intensywnie korzystających z bogatej oferty kulturalnej. Są i tacy, którzy gubią się w nadmiarze i potrzebują podpowiedzi. Pomysłodawcy mają nadzieję na powstanie wspólnoty ludzi, którzy czynnie uczestniczą w spektaklach teatralnych, wystawach, koncertach, spotkaniach autorskich, oglądają filmy i interesują się działalnością krakowskich twórców i animatorów kultury. KOK ma być miejscem, gdzie można spotykać się raz w miesiącu i dyskutować o tym, co się zobaczyło i przeżyło. Będą recenzje, zapowiedzi i podpowiedzi. Od czasu do czasu zaproszani będą też organizatorzy wydarzeń. Spotkania będą nie tylko okazją do wymiany doświadczeń, ale pozwolą każdemu ułożyć kalendarz kulturalny na kolejny miesiąc.

Klub Książki – idea jest podobna: raz w miesiącu uczestnicy spotykają się, żeby dyskutować o nowościach wydawniczych i odkrytych na nowo książkach, ale będą również wymiany książek i spotkania z pisarzami, krytykami, blogerami i literaturoznawcami. Rozmowy o przeczytanych pozycjach mogą stać się rozmowami o współczesnym świecie, o ludziach, lękach, obawach i nadziejach. Twórcy KK chcą stworzyć przestrzeń wypełnioną książkami, do której będzie można przyjść, zanurzyć się w fotelu i z filiżanką herbaty w dłoniach przenieść się do krainy zdań, myśli i wyobraźni.

 

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<