Gala w Operze

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Bestsellerowy koncert sylwestrowy powraca do Opery Krakowskiej!

Początek 2023 roku krakowska scena przywitała niezwykłymi koncertami Bal w Operze, które podbiły serca krakowskiej publiczności poczuciem humoru, radosnymi, żywiołowymi rytmami i muzycznymi żartami z przymrużeniem oka. Dla tych, którzy nie mogli świętować Nowego Roku w gmachu przy ul. Lubicz, i tych, którzy chcą jak najdłużej zatrzymać atmosferę szampańskiej zabawy, ten sam program zabrzmi na zakończenie karnawału.

W repertuarze koncertu znajdziemy najpiękniejsze melodie spod ręki J. Straussa II, F. Lehára czy E. Kálmána, muzyczne niespodzianki z repertuaru musicalowego, filmowego i estradowego, czy też pełne słońca pieśni neapolitańskie. Będziemy bawić się zatem do dźwięków Ach, jedź do Varasdin z Hrabiny Maricy, Artystki z Variete z Księżniczki czardasza, Gdybym był bogaczem ze Skrzypka na dachu, New York, New York, Przetańczyć całą noc z My Fair Lady, a nawet Nie bądź taki szybki Bill.

Na Dużej Scenie wystąpi aż ośmioro znanych i ukochanych przez krakowską publiczność solistów. Gospodynią wieczoru będzie Bożena Zawiślak-Dolny. Koncert wyreżyserował Wojciech Graniczewski.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<