Jazz Night w Hotelu Saski Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 27 stycznia 2023, 19:00

Niedawno otwarty 5* Hotel Saski Kraków Curio Collection by Hilton ma przyjemność zaprosić na pierwszy wieczór jazzowy z muzyką na żywo. Zapraszamy Państwa do naszego Regale Bar & Restaurant, gdzie 27 stycznia o godz. 19 wystąpią:

  • Zuzanna Baum – wokal
  • Jan Kusek – fortepian

Muzyka w hotelu Saski Kraków ma specjalne miejsce ze względu na piękną historię związaną z Paderewskim, Brahmsem czy Lisztem, którzy w przeszłości tu występowali. Aktualnie dzięki twórczości Ryszarda Horowitza muzyka jest obecna w każdym z pokoi hotelowych, a w restauracji mozna podziwiać serię zdjęć, która skupia się na jazzmanach, z którymi w przeszłości współpracował wspomniany artysta. 27 stycznia ponownie będzie można usłyszeć muzykę w hotelu przy ulicy Sławkowskiej 3.

Zapraszamy do rezerwacji biletów pod wskazanymi poniżej danymi kontatkowymi. Cena biletu to 100 zł i zawiera specjalnie przygotowany na to wydarzenie welcome drink. Ilość miejsc ograniczona.

Źródło; materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<