The Best of Broadway w Teatrze Variete

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

The Best of Broadway to widowisko muzyczne, które zadowoli każdego fana musicalu! Podczas koncertu zostaną zaprezentowane najwspanialsze broadwayowskie hity, jak również mniej znane, choć równie porywające utwory. Obok kultowych już kompozycji z „Jesus Christ Superstar”, „Upiór w operze”, „West Side Story”, „Wicked” „Nędznicy” czy „Evita”, usłyszymy także znamienite wykonania przebojów z musicali „Company”, „Follies”, „Niedziela w parku z Georgem”, „Tajemniczy ogród” czy „Love Never Dies” – kontynuacji słynnego „Upiora w operze”.

Na scenie wystąpi czwórka wybitnych artystów musicalowych, którzy prezentują swój niezwykły talent na wielu scenach w Polsce i zagranicą. Usłyszymy Natalię Piotrowską-Paciorek, Paulinę Janczak, Macieja Pawlaka i Jakuba Wociala. Artyści swoimi różnorodnymi temperamentami i osobowościami tworzą doskonale wyważoną i piękną mozaikę, mieniącą się wieloma kolorami i emocjami.

Wokalistom towarzyszyć będzie Stokłosa Collective Orchestra pod kierownictwem Jana Stokłosy.

The Best of Broadway to wielka muzyczna uczta, której nie można przegapić!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<