Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach

Metropolia

Budynek  od 2015 r. stanowi serce życia kulturalnego gminy, zapraszając na kolejne sezony koncertów, spotkań oraz seansów kinowych. Ma tu swoją siedzibę Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice, Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach oraz Kino za Rogiem. Centrum Kultury dysponuje salą kinowo-widowiskową na ponad 100 miejsc. Kameralne koncerty wybitnych osobowości sceny muzycznej, takich jak Michał Bajor, Anita Lipnicka czy Stanisław Soyka, spotkanie z himalaistą Adamem Bieleckim, wieczory kabaretowe, rozmowy z aktorami, Jerzym Stuhrem czy Jerzym Trelą, skupiły ogromną publiczność. Stała oferta wydarzeń kulturalnych oraz repertuar działającego tu Kina za Rogiem Michałowice zamieszczane są na stronie wmichalowicach.pl
Obiekt zlokalizowany jest w centrum Michałowic, obok Urzędu Gminy, szkoły oraz kościoła. W pobliżu znajduje się parking P+R, z którego jest bardzo dobre połączenie z Krakowem (linia 307).
Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych, parking dla niepełnosprawnych, wejście dostępne dla niepełnosprawnych, w budynku znajduje się winda.

 

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<