The Humans – pokaz specjalny w Kinie Pod Baranami

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 26 września 2022, 18:30

Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny pokaz filmu „The Humans” od studia A24! Film "The Humans" nie trafi do szerokiej dystrybucji w Polsce. Będzie go można zobaczyć jedynie na pokazach specjalnych w wybranych kinach.

„The Humans” to kapitalny debiut Stephena Karama z plejadą gwiazd. W tym błyskotliwym komediodramacie o rodzinnym spotkaniu, podczas którego wszelkie tajemnice, napięcia i niesnaski przy świątecznym stole osiągają temperaturę wrzenia, występują: Amy Schumer, nominowani do Oscara Richard Jenkins i Steve Yeun, a także Beanie Feldstein („Lady Bird”, „American Crime Story - Impeachment”).

Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki o tym samym tytule nagrodzonej prestiżową nagrodą Tony Award. Autorem sztuki oraz scenarzystą i reżyserem filmu „The Humans” jest nominowany do Pulitzera Stephen Karam.

„The Humans” to słodko-gorzki obraz rodziny, który wzrusza i bawi do łez, a momentami zaskakuje i wbija w oparcie fotela. Emocjonalny rollercoaster, który Karam serwuje widzom w czterech ścianach nowojorskiego mieszkania, zachwycił widzów i krytyków zdobywając 93 % pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes.

Udostępnij

Więcej

  • 25 zł (normalny)
    18 zł (ulgowy)
    17 zł (klubowy/senior)
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<