35. ULICA Festival w Niepołomicach

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

W tym roku po raz pierwszy krakowski ULICA Festival zagości także w Niepołomicach!

Na wyjątkowe spotkanie z żywą sztuką, czyli ulicznymi teatrami zaprasza do Niepołomic Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa. Jubileuszowa edycja ULICA Festival to dni wypełnione po brzegi teatralnymi bombonierkami – zachwycającymi widowiskami plenerowymi, pokazami kameralnych spektakli dla dzieci i dorosłych, premierami, koncertami, warsztatami i panelami dyskusyjnymi.

Program:

9 lipca | godz. 18.00, Rynek w Niepołomicach
Teatr Pinezka, Sen Nocy Letniej Clowna Pinezki
Autorski spektakl pantomimiczny z marionetkami do muzyki klasycznej Felixa Mendelssohna-Bartholdy’ego, bardzo luźno inspirowany sztuką teatralną Williama Shakespeare’a.
Więcej informacji:
https://teatrkto.pl/spektakle-sen-nocy-letniej-clowna.../

9 lipca,  godz. 19.00, Zamek Królewski w Niepołomicach
Joan Catala,
Pelat
Spektakl, który przekracza granice pomiędzy tańcem, cyrkiem, teatrem i sztuką performansu, a także między publicznością i sceną. Opierając się na relacji performera, przedmiotu i gestu, artysta tworzy w nim przestrzeń dla wyobraźni oraz angażuje publiczność do udziału w ulotnym rytuale zbiorowego przeżycia i współodpowiedzialności.
Więcej informacji:
https://teatrkto.pl/pelat-joan-catala-2021/

14 sierpnia, ok. godz. 20.30, Rynek w Niepołomicach
Teatr KTO,
Zapach Czasu
Przedstawienie jest jak kartkowanie starych albumów rodzinnych. Trochę sepii, okruch melancholii, gram nostalgii. I jeszcze łezka nieuchronnego w takich okolicznościach sentymentalizmu.
Więcej informacji:
https://teatrkto.pl/spektakle-zapach-czasu/

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<