Film Music – 007 Bond

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 3 czerwca 2023, 17:00

James Bond – ikona, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Filmy z udziałem charyzmatycznego Agenta 007 kojarzą nam się najczęściej z pięknymi kobietami u jego boku, szybkimi samochodami i wstrząśniętym martini z wódką. Ale nie tylko. Każda produkcja Bonda to gwarancja znakomitych motywów muzycznych, które błyskawicznie przechodzą od kanonów światowej muzyki.

Podczas koncertu Film Music – 007 Bond słyszymy zatem hity z 11 filmów z udziałem Agenta 007: Goldfinger oraz Diamonds are forever Shirley Bassey, GoldenEye Tiny Tuner z filmów pod tym samym tytułem, A View To Kill Duran Duran z filmu Zabójczy widok, Nobody Does It Better Carly Simon z produkcji Szpieg, który mnie kochał, Thunderball Toma Jonesa z Operacji Piorun, Live and Let Die Paula McCartneya & Wings z Żyj i pozwól umrzeć, Another Way to Die Jacka White’a i Alicii Keys z 007 Quantum of Solace, Tomorrow Never Dies Sheryl Crow z Jutro nie umiera nigdy i wreszcie nagrodzone Oscarami utwory Skyfall Adele i Writings on the Wall Sama Smitha.

Usłyszymy też nowatorskie wykonania legendarnych czołówek, w tym tej najsłynniejszej skomponowanej przez Johna Barry'ego i Monty'ego Normana do filmu Doktor No. Ten koncert to po prostu niezaprzeczalny skarbiec hitów światowej muzyki filmowej. Ale na tym nie koniec atrakcji. Miejsce koncertów, a więc sieć kin Multikino to fantastyczna okazja, aby podczas koncertu obejrzeć wizualizacje z najsławniejszych przygód Agenta 007.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<