20. Wakacyjne Podróże Filmowe

Festiwale i przeglądy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 23 czerwca 2023 - niedziela, 3 września 2023

Kino Agrafka i Kinokawiarnia KIKA zapraszają w lipcu i sierpniu na 20. Wakacyjne Podróże Filmowe. To idealna okazja dla małych i dużych kinomaniaków, by nadrobić filmowe zaległości!

W tygodniu w ramach Kina na Tarasie na widzów czekać będą najlepsze propozycje kinowe z minionego sezonu oraz filmowe nowości ułożone w 10 tematycznych tygodni. Na ekranie pod rozgwieżdżonym krakowskim niebem zobaczymy m.in.: zjadliwą, szwedzką satyrę na bogaczy, czyli W trójkącie w reżyserii Rubena Östlunda, Niezwykłą wędrówkę Haroldy Fry (reż. Hettie Macdonald) z Jimem Broadbentenem w roli głównej. Nie zabraknie produkcji z Korei Południowej (wysmakowana wizualnie i intrygująca Podejrzana Park Chan-wooka), Hiszpanii (zmysłowe, iście wakacyjne Alcarràs Carli Simon) i z Iranu (thriller w stylu noir Między lustrami, którego reżyserem jest Mani Haghighi).

Z kolei wakacyjne niedziele o 11.00 kino przy ulicy Krowoderskiej zaprasza młodych widzów na spotkania z cyklu Czytamy i oglądamy w Agrafce. To dobrze już znane pokazy filmowe połączone z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię.

Gotowi na filmową podróż dookoła świata?

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<