Nowi ludzie

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wieczór komedii improwizowanej, to trwające około 75 min, szalone i nieokrzesane show komediowe, tworzone na żywo, bez żadnego scenariusza!

Aktorzy-improwizatorzy wyposażeni jedynie w nieograniczoną i niczym nieskrępowaną wyobraźnię, odgrywają na oczach widzów sceny inspirowane ich sugestiami! Widownia decyduje nie tylko o początkach scen, ale może mieć również wpływ na decyzje, które podejmą grające w nich postaci, a także o tym, czy zakończą się one szczęśliwie, czy w jakikolwiek inny sposób.

Wieczór komedii improwizowanej, to doskonały wybór dla osób, które chcą miło spędzić czas śmiejąc się i kibicując postaciom w które wcielają się komicy-improwizatorzy.

Obsada: Michał „Majkel” Iwanicki, Aleksandra „Maczel” Próchniewicz oraz Krzysztof „Kasparek” Kasparek.

---

Grupa Ludzi to krakowski kolektyw improwizatorów-komików, grających na scenie różnego rodzaju improwizowane formy komediowe. Głównym celem jaki sobie postawili jest granie dla ludzi i o ludziach! Ich spektakle wypełnione są emocjami, namiętnościami i marzeniami, które czasami mogą się ziścić, a czasami muszą prysnąć jak mydlana bańka.

Pomimo stosunkowo krótkiego stażu scenicznego (założona w 2018 r.), Grupa Ludzi ma już na swoim koncie występy na międzynarodowych festiwalach komedii improwizowanej (ImproFest, Improdrom) i przeglądach teatralnych (Olkuska Noc Teatru). Regularne spektakle Grupy Ludzi można oglądać w krakowskim klubie Artefakt - Setka Sztuki przy ul. Dajwór 3. W skład grupy wchodzą osoby mające doświadczenie z formami scenicznymi w postaci takimi jak recytacja, pantomima, sketch comedy i stand-up.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<