Nadmiar Festival 2019

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 1 lipca 2019, 00:01 - niedziela, 7 lipca 2019

Nadmiar to festiwal sztuk wizualnych i muzyki eksperymentalnej. Nadmiar wzrusza się barokiem, inspiruje campem, roni łzę przy muzyce klasycznej, kontempluje muzykę współczesną, eksploruje meandry kultury popularnej. Powstał jako «perła ze styroduru o nieregularnym kształcie». Teraz będzie zastanawiał się, jak ową perłę poddać upcyklingowi.

Z umiarem
Od przybytku głowa nie boli? Nawet przysłowia trzeba od czasu do czasu aktualizować. To właśnie rewizja jest tematem czwartej edycji festiwalu sztuk wizualnych i muzyki eksperymentalnej Nadmiar (1-6 lipca). Jego organizatorzy stwierdzili, że nie byli całkiem fair wobec środowiska i w tym roku postanowili stworzyć imprezę… od końca – zastanawiając się w pierwszej kolejności, jak ich działalność wpłynie na otoczenie. Za pomocą sztuki podsuną praktyczne rozwiązania również nam. W ramach festiwalu obejrzymy wystawy w galeriach Nośna, Razem Pamoja i Jak Zapomnieć, porozmawiamy o modzie zrównoważonej i nauczymy się tworzyć przedmioty z upcyklingowego plastiku. Będzie też okazja do relaksu – parkiet Warsztatu rozgrzeją didżeje: paszka, Astma, DJ Morgiana Hz czy PUSSYMANTRA.

(Bartosz Suchecki, „Karnet”)

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<