8-godzinny Maraton Komiksowy

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 16 lutego 2019, 11:00

Sprawa jest prosta: przez 8 godzin mamy za zadanie narysować 8 stron komiksu na podany temat. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rysowników, scenarzystów, par rysownik-scenarzysta i grup. Po maratonie powstanie ZIN komiksowy, w którym opublikujemy skończone komiksy uczestników. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do rysowania na czas!

Zasady maratonu:
W sobotę o godzinie 11:00 zostanie podany temat, pod który w ciągu 8 godzin będziemy mieć za zadanie stworzyć ośmiostronicowy komiks. Założenie jest takie by w 8 godzin narysować 8 stron komiksu. To od rysownika tak naprawdę zależy, jaki komiks stworzy i jakie dobierze środki artystyczne.
Dozwolone są prace w grupie, jak i praca w pojedynkę. Osoby chcące dołączyć do maratonu, a mające problemy z dojazdem, mogą pracować zdalnie z domu, udzielając się na stronie wydarzenia. Zapraszamy zatem rysowników i scenarzystów, początkujących, jak i hardcorowych komiksiarzy, uczniów z mistrzami oraz pasjonatów, jak i mniej zainteresowanych tym tematem, ale ciekawskich ludzi.

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Warsztaty Komiksowe TuKomiks (Patryk Lutrzykowski i Jan Wiśniowolski), Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe
  • 2263321977217578
  • tukomiks@gmail.com
  • wstęp wolny
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<