Preisner's Music

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 5 października 2019, 21:00

Za sprawą muzyki do obrazów takich jak Europa, Europa i Tajemniczy ogród Agnieszki Holland czy Podwójne życie Weroniki i trylogia Trzy kolory Krzysztofa Kieślowskiego Zbigniew Preisner dołączył przed laty do światowej czołówki kompozytorów filmowych. Od tamtego czasu jego gwiazda nie przestaje błyszczeć, a on sam cały czas tworzy i poszukuje nowych środków wyrazu. Specjalny koncert 5 października uczci czterdziestolecie pracy artystycznej dwukrotnego laureata nagrody Cezara.

Preisner's Music to wydarzenie o tyle wyjątkowe, że na zaproszenie jubilata w krakowskiej Tauron Arenie pojawią się wspaniali goście. Na scenie zobaczymy wyjątkowe osobowości, m.in. Lisę Gerrard, czyli niezrównany głos Dead Can Dance, znaną z zespołu Madredeus portugalską śpiewaczkę Teresę Salgueiro, aktorkę teatralną i musicalową Edytę Krzemień czy zespoły Sinfonia Varsovia i Cracow Singers. Zapowiadany jest także udział gości specjalnych: Jerzego Treli i Anji Rubik.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<