Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Magia świąt Bożego Narodzenia wymaga niezwykłej oprawy. W jej zapewnieniu od lat pomagają Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych. 27 i 28 listopada na Rynku Podgórskim wystawcy zaprezentują swoje rękodzieło. Wśród bogatego asortymentu znajdziemy m.in. dekoracje świąteczne, biżuterię, plecaki, torby i nerki, naturalne kosmetyki, ceramikę, produkty pszczelarskie, książki, gry planszowe i zabawki edukacyjne wykonane z filcu, drewna lub bawełny. Wystawcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i opowiedzą o swojej pracy, a niektórzy zaprezentują na żywo swoje umiejętności – wykonując biżuterię czy rzeźbiąc szachy. W programie znalazły się zarówno warsztaty wykonywania ozdób choinkowych, jak i kreatywne doświadczenia oraz eksperymenty naukowe.

Dopełnieniem świątecznej atmosfery będą 100-letnia karuzela wiktoriańska (ta przejażdżka będzie niepowtarzalną okazją do przeniesienia się w czasy dawnych jarmarków) oraz – najbardziej oczekiwana przez najmłodszych – wizyta św. Mikołaja.

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<