Dni Samarytańskie

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie jako swoją misję wybrał słowa św. Jana Bożego „Czyńmy dobro”. Całoroczna troska o pacjentów ma swoją kulminację podczas Dni Samarytańskich, które w tym roku trwać będą dwa dni. Rozpoczną się 3 czerwca akcją bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich (obowiązuje rejestracja). Po południu w ogrodzie przyszpitalnym odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka z grami i zabawami dla najmłodszych, pokazem ratownictwa medycznego oraz warsztatami kuchni gruzińskiej. O część artystyczną zadbają Jakubowe Muszelki oraz Iglika – Zespół Tańców i Pieśni Bałkańskich. Na zakończenie, 4 czerwca, Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala Zakonu Bonifratrów zaprasza najpierw na mszę św. do kościoła oo. Bonifratrów, a później na misterium słowno-muzyczne o założycielu zakonu Fate Bene Fratelli, opowieść o św. Janie Bożym. Lidia Jazgar z zespołem Galicja oraz soliści: Grzegorz Dowgiałło, Michał Ziomek, Marek Krobicki wraz z Chórem Hasło i Chórem Cecyliańskim przeniosą nas do XVI-wiecznej Hiszpanii.

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie oraz Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
  • Wstęp wolny
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<