Rodzinny Piknik Zwierzaka 2017

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Piknik jest skierowany przede wszystkim do rodzin. Przygotowaliśmy liczne atrakcje tematyczne związane ze zwierzętami w rodzinie. Będziemy wskazywać te działania jakie każdy z nas może wprowadzić w swoich gospodarstwach domowych by zadbać o zwierzęta hodowlane, dziko żyjące w mieście (bezdomne koty, psy, ptaki), ochronę naszego środowiska i natury. Poruszymy wszelkie istotne kwestie dla osób posiadających domowe zwierzęta. Opiekunowie zwierząt będą mogli się dowiedzieć jak należy zajmować się zwierzętami, jak i kiedy szczepić, jak leczyć, karmić i pielęgnować.

Bardzo ważnym elementem pikniku będzie promowanie czystości zwierząt w mieście. Organizatorzy pokażą w jaki sposób sprzątać po swoich podopiecznych na spacerze. Ważnym punktem pikniku będzie próba znalezienia domów dla bezdomnych zwierząt: kotów, psów, fretek orz królików. Krakowscy weterynarze w "Szpitalu Zwierzaka" będą bezpłatnie udzielać porad na temat zdrowia zwierząt.

Właściciele Krakowskich Salonów Piękności bezpłatnie powiedzą jak dbać i pielęgnować zwierzęta. W "Sklepiku Zwierzaka” będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami zoologicznymi oraz porozmawiać z przedstawicielami producentów.

Równocześnie dla przybyłych na piknik dzieci będzie działał ogród zabaw, w którym najmłodsi będą mogli między innymi:

  • zagrać w żywą grę” Podróż przez krainę Zwierzaka”
  • pobawić się w zwierzęce Orgiami
  • namalować swoje zoo
  • pobawić na dmuchanych zabawkach i w miniaturowym wesołym miasteczku.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<