Lato nad Bagrami

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 3 czerwca 2017, 14:00

Mała Chorwacja

To jeden z najpopularniejszych zbiorników wodnych w Krakowie przyciągający masę miłośników kąpieli i plażowiczów. 3 czerwca zapraszamy nad zalew Bagry na fiestę spod znaku żagli i piratów. Będą animowane zabawy, dmuchane atrakcje, zawody żeglarskie, pokazy straży pożarnej, gry i konkursy z nagrodami. Finał imprezy pod nazwą Lato nad Bagrami przebiegał będzie pod znakiem koncertów. Szantowe hity zagrają kultowe Cztery Refy i giżycka Załoga Dr. Bryga.

Przypomnijmy, że teren wokół zalewu został już częściowo zrewitalizowany (okolice ul. Koziej i Klubu Żeglarskiego Horn). Wkrótce rozpoczną się prace w jego wschodnim fragmencie (od ul. Bagrowej), gdzie zwyciężyła koncepcja stworzenia zielonej enklawy nawiązującej do krajobrazu Chorwacji. Projektanci (m.in. dwie Chorwatki) zaplanowali tu molo dla wędkarzy, pomost z miejscem obserwacji ptaków, łąki kwietne, plac zabaw z pagórkami, park linowy dla dzieci, plażę, boiska do gier, jak również przebieralnie i toalety. (Artur Jackowski, magazyn "Karnet")

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<