Bóg, ja i pieniądze

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Monodram Hanny Bieluszko autorstwa i w reżyserii Macieja Wojtyszki to trochę wesoła, trochę smutna opowieść o wielkiej miłości, która może zdarzyć się zawsze.

Bohaterkę spektaklu spotykamy podczas robienia codziennych zakupów... Lecz w tym przypadku ta banalna sytuacja, okazuje się początkiem fascynujących i poruszających zwierzeń dojrzałej kobiety. Okazuje się, że wielką miłość można spotkać w najbardziej banalnych okolicznościach. W monodramie wystąpi Hanna Bieluszko, aktorka Teatru im. Juliusza Słowackiego, ceniona za wspaniałe kreacje teatralne i role telewizyjne. Tekst przygotował wybitny dramatopisarz i reżyser - Maciej Wojtyszko, doskonale znany krakowskiej publiczności z takich spektakli jak: Kraina kłamczuchów, Bułhakow czy Narodziny Fryderyka Demuth. Muzykę do spektaklu skomponował Bolesław Rawski (Narodziny Fryderyka Demuth).

  • Tekst, reżyseria, scenografia: Maciej Wojtyszko
  • Muzyka: Bolesław Rawski

Premiera: 14.05.2015
80 minut

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<