Firma dziękuje

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Jeśli oglądaliście „Adwokata diabła” lub „Firmę” wiecie, że wymarzona praca może stać się piekłem…

Zasłużony pracownik pewnej firmy zaproszony zostaje do należącego do niej domu weekendowego. Powody nie są mu znane, ale domyśla się, że może chodzić o awans lub wypowiedzenie, zwłaszcza że zmieniło się kierownictwo. Początkowo jego młodsi współpracownicy stwarzają iluzję, że zaproszono go w celach wypoczynkowych.

Mężczyzna nie jest świadomy, że niezobowiązujące spotkania, rozmowy i rozrywki to sposób na sprawdzenie go jako pracownika. Krusenstern  poddawany jest przez nowe kierownictwo firmy brutalnej socjotechnice, której prawdopodobnie ulega większość ludzi w epoce technokracji. Jest niczym Józef K. XXI wieku. To podlana komizmem gorzka opowieść o świecie korporacji, ludzkich trybików, niezrozumiałych gier i wyścigu szczurów, okrutnych mechanizmach rynkowych i świecie, w którym rządzi System.

Lutz Hübner jest nagradzanym autorem ponad 30 sztuk teatralnych. Jego twórczość określa się mianem well-made-plays, czyli sztuk dobrze skrojonych, które uczyniły go jednym z  najczęściej wystawianych współczesnych autorów na scenach niemieckich. Prapremiera „Po herbacie” miała miejsce w 2011 roku w Staatsschauspiel w Dreźnie.

scenografia i kostiumy: Hanna Sibilski
tłumaczenie: Herbert Kaluza, Marek Gierszał
reżyseria: Marek Gierszał

obsada:
Adam Krusenstern: Piotr Cyrwus/ Rafał Dziwisz
Sandor Mayer:  Marcel Borowiec
John Hansen: Krzysztof Pluskota/ Mariusz Zaniewski
Ella Goldmann: Ewa Kaim/ Dorota Segda
Mayumi Selo: Angelika Kurowska/Agata Woźnicka

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<