W czerwcu jestem w Łaźni

9 czerwca 2020

Łaźnia Nowa zaprasza do siebie wszystkich, którzy dbają o higienę myślenia! Już 13 czerwca wraz z dyrektorem Bartoszem Szydłowskim zwiedzimy wnętrza teatru oraz wystawę Przeszłość to dziś, tylko cokolwiek dalej prezentującą rekonstrukcje fragmentów scenografii, rekwizyty ze spektakli, plakaty, zdjęcia, archiwalne materiały wideo oraz nagrania, w których o Łaźni mówią m.in. Jan Peszek, Krystian Lupa, Jerzy Stuhr, Radosław Krzyżowski – wszystko to z okazji 250-lecia działalności nowohuckiej sceny, która swoje początki miała jednak... na Kazimierzu.

A 26, 27 i 28 czerwca zasiądziemy na teatralnej widowni, by zobaczyć spektakl Konformista 2029 na podstawie legendarnej powieści włoskiego pisarza Alberta Moravii z wybitną kreacją Szymona Czackiego w roli tytułowej. Zgodnie z zarządzeniem sanitarno-epidemiologicznym publiczność może wypełnić jedynie połowę miejsc na widowni, więc nadal obowiązują pewne ograniczenia, ale na usta ciśnie się: nareszcie! (Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

Więcej informacji w dziale Wydarzenia.

Udostępnij

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.