Kot w butach w Teatrze Współczesnym

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

"Kot w butach", jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki, znany jest chyba wszystkim - choćby ze zbiorów Ch. Perraulta czy braci Grimm.

Bajka o mądrym, sprytnym i przedsiębiorczym kocie, który sprawia, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odnosi sukces, prezentowana jest przez Teatr Współczesny w pomysłowej i zabawnej formie. Lekkie, dynamiczne i bardzo dowcipne przedstawienie zawładnie sercami najmłodszych widzów, także dzięki niesamowitym efektom specjalnym.

Starannie przygotowane sceny połączone z projekcjami ruchomego obrazu, wzbudzą duże zainteresowanie również u dorosłego widza.

Kot w butach przekonuje, że inteligencja, bystrość umysłu i wiara w siebie znaczą więcej niż bezwzględna siła czy podstępna moc. Któż z nas nie chciałby wcielić się, choć na chwilę, w postać kota, który nie tylko potrafi okpić i ośmieszyć pyszałków i brutali, ale doprowadzić do szczęśliwego końca sprawy swojego Pana?

W spektaklu Teatru Współczesnego w Krakowie okazuje się, że to nie przysłowiowy pies, lecz kot jest „najlepszym przyjacielem człowieka”.

  • Spektakl dla dzieci od 4 lat.
  • Na scenie występuje Paweł Brandys, Bartosz Jarzymowski, Honorata Sokół, Szymon Grzybek, Karolina Fabianowska.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<