Dzień Dziecka w Michałowicach

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 28 maja 2023, 14:00-20:00

Rodzinne świętowanie Dnia Dziecka z mnóstwem atrakcji dla małych i dużych? Zdecydowanie tak. Gdzie? Wiadomo, w gościnnych Michałowicach i to już 28 maja!
Uczestnicy pikniku nie zawiodą się Na scenie wystąpią wokaliści, zespoły taneczne, Orkiestra Dęta Echo oraz Orkiestra Mała Wieniawa, zespół taneczny FLOW, Chór Bez Batuty. Na dzieci będą czekały muzyczne animacje z Piratami oraz mini disco. Będzie można również podglądnąc sztuki walki i obejrzeć pokaz akrobatyczny na szarfach Aerial Silks. O godzinie 19.00 przewidziana jest również Zumba pod Chmurką. Zajęcia poprowadzi Kamil Nowak. Każdy może wziąć udział w loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami. Duże maskotki, zamki dmuchane oraz stoiska z łakociami to kolejne atrakcje, które umilą czas uczestnikom pikniku .
Majowe popołudnie w Michałowicach? Koniecznie!

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach Szkoła Podstawowa w Michałowicach Rada Rodziców SP Michałowice Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach Szkoła Podstawowa w Michałowicach Rada Rodziców SP Michałowice Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach, Szkoła Podstawowa w Michałowicach, Rada Rodziców SP Michałowice
  • wmichalowicach.pl
  • 535 029 009
  • ckip@ckip.com.pl

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<