Wiosenny power

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 26 maja 2023, 19:00

Wiosna w pełni! Radosna, pełna słońca i energii, a czasem liryczna, delikatna... Taki też będzie koncert Chóru Kanon, wypełniony różnorodnymi muzycznymi obrazami. Znane utwory zyskają nowe, chóralne oblicze. Będzie rozrywkowo, filmowo, czasem nastrojowo, a na pewno – interesująco!
Chór zaprasza tych, którzy go już znają – do poznania jego rozrywkowej strony. Zaprasza też tych, którym chór niekoniecznie kojarzy się z popularnymi przebojami – pozwólcie, by Kanon zmienił wasze zdanie!
W repertuarze m.in. utwory Zbigniewa Wodeckiego, Krzysztofa Krawczyka, Marka Grechuty, Miley Cyrus, Enyi oraz przeboje wielkiego i małego ekranu: La La Land, The Witcher, oraz inne niespodzianki...

Wykonawcy:
Chór Absolwentów I LO im. B. Nowodworskiego w Krakowie "Kanon"
dyrygent: Ryszard Źróbek
akompaniament: Natalia Tesarowicz

Chór Absolwentów I LO im. B. Nowodworskiego w Krakowie "Kanon"
Powstał w 2004 r., zrzesza ludzi, którzy nie chcieli kończyć swojej przygody ze śpiewaniem po zdaniu matury. Jego członkowie z powodzeniem łączą pasję do muzyki z obowiązkami zawodowymi w rozmaitych dziedzinach. Chór wykonuje muzykę sakralną, rozrywkową, patriotyczną, regularnie współpracuje też z krakowskimi orkiestrami i instrumentalistami, czynnie uczestnicząc w życiu kulturalnym miasta.

Ryszard Źróbek
Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Podyplomowych Studiów Chórmistrzowskich na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Z prowadzonymi przez siebie zespołami koncertował w wielu krajach Europy, a także w Japonii i Izraelu, dokonał nagrań muzyki do filmów oraz na płytach CD i DVD, a także zdobył wiele nagród na konkursach chóralnych krajowych i międzynarodowych. Od 1992 r. nieprzerwanie kieruje Chórem I LO im. B. Nowodworskiego w Krakowie, a od 2004 r. także Chórem Absolwentów.

Udostępnij

Więcej

  • wstęp wolny; ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali, konieczna jest rezerwacja przez poniższy link:
    https://forms.gle/fqUoh91a2ztemBDaA

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<