Koncert „Navia” Sokół Orchestra

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 maja 2023, 18:00

Fort Borek zaprasza na muzyczną podróż do słowiańskich korzeni, w którą udamy razem z zespołem Sokół Orchestra już 27.05.2023 o godzinie 18.00.

Sokół Orchestra opracował jedne z najstarszych zabytków muzyki polskiej i na ich kanwie stworzył program, który jest prawdziwym wehikułem czasu. Instrumentarium grupy zostało poszerzone o kilka instrumentów tradycyjnych, takich jak lira korbowa, tamburica czy bębny ramowe, których surowość brzmienia przeplata się ze śpiewnością trąbki, nadając oryginalności całemu widowisku. Koncert „Navia” to wyprawa do źródeł, powiew pradziejów, to wreszcie muzyczna uczta do której zasiądą z Wami prastare słowiańskie duchy.

W trakcie koncertu, oprócz utworów z najnowszej płyty Sokół Orchestra nie zabraknie także melodii z poprzednich albumów „Slavic soul” czy „Wariacka Miłość”.

Udostępnij

Więcej

  • Bilety w cenie 50 zł normalny i 40 zł rabatowy, dla posiadaczy kart lojalnościowych Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP – są do nabycia online lub osobiście w Forcie Borek
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<