Dni Skawiny 2023

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 10 czerwca 2023 - niedziela, 11 czerwca 2023

Mocne brzmienia, kultowe przeboje, kolorowe wybuchy radości, strefa gastronomiczna, lunapark i wspaniała, rodzinna atmosfera! W tym roku zabawa na Starorzeczu Skawinki obywać się będzie 10 i 11 czerwca, a niekwestionowaną gwiazdą Święta Miasta będzie zespół Wilki.


Rockowe klimaty zdominują tegoroczne Dni Skawiny, jednak miłośnicy łagodniejszej muzyki również znajdą coś dla siebie. Na pewno na brak atrakcji nie będzie narzekać młodzież i najmłodsi, bo o 14.00 będzie można się bawić podczas kolorowego festiwalu Holi. Będą karuzele i inne atrakcje jednego z najlepszych w Europie lunaparków, a dla głodnych i spragnionych kulinarnych wrażeń zaplanowana jest rozległa strefa gastronomiczna.
Muzycznych emocji w sobotę dostarczą artyści z dobrze znanej w Skawinie, grupy D.N.A oraz grający piosenki The Beatles i innych gwiazd rocka lat 60., 70., zespół Żuki. O 20.00 na scenę wkroczy jedna z najlepszych polskich rockowych grup, działająca nieprzerwanie od 1992 roku, z charyzmatycznym liderem – Robertem Gawlińskim na czele, czyli Wilki. A ponieważ organizatorzy przewidują, że po takim koncercie nikomu nie będzie się chciało wracać do domu, to zapraszają jeszcze na dyskotekę pełną energii z DJ Jarrooo & Callson.
W niedzielę od samego rana wyzwanie dla śmiałkom, którym błoto i ekstremalne przygody niestraszne - bieg z przeszkodami Commandosik. Po południu efektami całorocznej pracy, zachwycą uczestnicy sekcji artystycznych CKiS, a później znów będą bawić publiczność zespoły muzyczne. Z polskimi piosenkami, takimi jak: „Kwiat jednej nocy” zespołu Alibabki, „Jadą wozy kolorowe” Maryli Rodowicz, „Serduszko puka w rytmie cza-cza” Nataszy Zylskiej czy „Kasztany” Sławy Przybylskiej, wystąpi grupa Senior Singers. Po sympatycznych paniach z chrzanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na scenę wejdzie Stefano Terrazzino z niezapomnianymi włoskimi przebojami („Volare”, „Azzuro”, „Mambo Italiano” i inne). Na koniec wspólnej zabawy kontynuacja legendarnego polskiego rocka w nowym wydaniu, czyli Adrenalina & Perfect. W repertuarze muzyków tworzących Fan Club zespołu Perfect i dawnych członków kultowej formacji, oprócz niezapomnianych klasyków, które kochają fani Perfect-u, znajdą się również kompozycje now,e np. „Naiwny Sen”.

Program Dni Skawiny 2023

Dzień pierwszy – 10 czerwca
godz. 14.00 magia kolorów, czyli festiwal Holi
godz. 16.00 oficjalny start imprezy, otwarcie rozległej strefy gastronomicznej i wesołego miasteczka,
godz. 16.30 koncert zespołu D.N.A.
godz. 18.00 zespół Żuki
godz. 20.00 zespół WILKI
godz. 22.00 dyskoteka z DJ JAROOO & CALLSON
godz. 23.30 zakończenie imprezy

Dzień drugi – 11 czerwca
godz. 9.00 Commandosik, czyli bieg z przeszkodami dla całych rodzin.
godz. 15.00 Kalejdoskop talentów – prezentacja sekcji artystycznych CKiS
godz. 17.00 koncert zespołu Senior Singers
godz. 18.00 Stefano Terrazzino Show
godz. 20.00 zespół Adrenalina & Perfect
godz. 22.00 zakończenie imprezy

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<