KIERMASH // Wiosna na Kazimierzu

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Tym razem Kiermash zaprasza wiosennie do Starej Zajezdni, której wyjątkowo oryginalna przestrzeń jest doskonale znana wszystkim mieszkańcom Krakowa (i nie tylko)!
 
Podczas Kiermashu będziecie się mogli zaopatrzyć we wszystko, co potrzebne do odświeżenia po zimowych mrozach Waszej garderoby, wnętrza i kosmetyczki! Jak zawsze znajdziecie wśród wyjątkowych Kiermashowych wystawców sporo nietuzinkowej mody, całe mnóstwo oryginalnych akcesoriów, odżywcze dla ciała kosmetyki naturalne, niepowtarzalne dodatki do domów oraz coś dla najmłodszych. Wśród wystawców pojawią się dobrze znane Wam marki, ale i sporo nowości, dlatego przygotujcie się na naprawdę dużą dawkę wiosennych inspiracji!
 
Oczywiście to nie wszystko! Oprócz tego jak zawsze wiele innych atrakcji, świetnego jedzenia i jedynej takiej Kiermashowej atmosfery!
 
Kiermash to targi niezależnej mody i dizajnu, na których znajdziecie wszystko w etycznym i odpowiedzialnym duchu #lesswaste! Promuje zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów i szeroko pojętej mody. Znajdziecie tu polskie marki tworzące oryginalne, etyczne i wykonywane z poszanowaniem dla naszej planety produkty. Każdy z wystawców tworzy z ogromną pasją i wyczuciem dzięki czemu, wszystko co znajdziecie na Kiermashu (wraz z atmosferą) jest unikalne.
 
Niepowtarzalna jest też przestrzeń samej Starej Zajezdni, w której tym razem się spotkamy. Wyremontowany budynek starej zajezdni tramwajowej to obiekt wyjątkowy. Hala jest przykładem rzadkiej w Krakowie drewnianej architektury szkieletowej z wypełnieniem ceglanym, zwanej popularnie murem pruskim. Front hali zdobi malowniczy szczyt z zegarem oprawionym w secesyjne zwieńczenie. Hala Główna należy do zespołu architektoniczno-budowlanego, objętego ochroną prawną, wpisanego do rejestru zabytków w 1985 r. oraz na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO i uznanego za pomnik historii.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<