Spotkanie podróżnicze

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 18 kwietnia 2023, 18:00

Kalejdoskop podróży w czasie i przestrzeni – zachowany na setkach stron notatników i dzienników wypraw pisanych w trasie stanie się punktem wyjścia podczas spotkania z Zuzanną Puchalską.

Wybierając najciekawsze miejsca, zwroty akcji i ciekawostki przemierzymy autostopem Europę oraz Azję, rozbijemy obozowiska na pustyni Gobi, brzegach Bajkału czy wśród górskich szczytów środkowych Chin. Po krótkim przystanku w Meksyku przeniesiemy się do Ameryki Południowej, gdzie spędzimy kilka miesięcy wśród mieszkańców wiosek prowincji Manabi w Ekwadorze. Wyruszymy na trekkingi w zielone granice Amazonii, w peruwiańskie Andy oraz na najdalej oddalony szczyt od jądra Ziemi – Chimborazo. Podczas każdej z tych wypraw dowiemy się dlaczego podróże są jak przypowieść starego chińczyka, a wszystko się zmienia gdy celem zaczyna być droga.
Opis organizatorów

Zuzanna Puchalska – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, od nastoletnich lat związała swoje życie z podróżami. Początkowo były to autostopowe wyjazdy w poszukiwaniu coraz większych wyzwań i kolejnych kilometrów na "liczniku". Potem dłuższe pobyty w eksplorowanych krajach. W końcu zamieszkała w norweskich lasach, gdzie przyszedł czas na zebranie notatek i próbę podsumowania minionego rozdziału.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<