color blue, The Silver Moon w Teatrze Barakah

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 31 marca 2023, 19:00

„blue moon tour”, czyli trasa przez miasta i stany świadomości. Połączenie dwóch pozornie różnych alternatywnych brzmień oraz szansa, by po raz pierwszy doświadczyć ich wspólnie w wersji na żywo. Melancholia i ekstaza, blues-rock i bedroom pop w oryginalnym wydaniu serwować będą dla Was color blue i The Silver Moon.

Trasa „blue moon tour” to zapowiedź wspólnej EPki zespołów, której przedsmak będzie można usłyszeć w Krakowie, Sosnowcu, Warszawie i Wrocławiu. Nie może Was zabraknąć!

color blue to duet, który zapoczątkowała chęć syntezy dream popu z emocjonalnymi pocztówkami ukrytymi w słowach i dźwiękach. Gatunkowo najbliżej im do muzyki alternatywnej i elektronicznej. Dotychczasowe utwory osadzone są w melancholijnych, sennych, ale barwnych aranżacjach, które niosą w sobie treści z pogranicza jawy i snu.
Duet pochodzi z Zagłębia Dąbrowskiego, a w jego skład wchodzą Zuzanna Nicgorska oraz Patryk Jędrys. W swojej twórczości obydwoje odpowiedzialni są za wokal, teksty oraz produkcję.

The Silver Moon to młody zespół grający muzykę z pogranicza rocka, bluesa, jazzu i alternatywy. Ich muzyka jest mieszanką energicznych, żywych utworów blues rockowych, emocjonalnych, nostalgicznych ballad, psychodelicznego rocka i nawiązań do klasyków polskiej muzyki rozrywkowej.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<