Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie: Anna Malik

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 marca 2023, 10:00
Pałac Krzysztofory miał być miejscem, gdzie znajdowała się jedna z pracowni Pana Twardowskiego. Z tego powodu nasz gość, Pani Małgorzata Flis, przybliży najmłodszym tę niesamowitą postaci, a nawet więcej. Przybyli będą żywo uczestniczyć rysując wraz z Panią Małgorzatą naszą krakowską legendę.

Osoba prowadząca: Małgorzata Flis, Tomasz Karżewicz

Małgorzata Flis - ilustratorka, graficzka i malarka, kobieta wielu talentów, której prace cieszą widzów od lat. Na pewno natknęliście się na prace Pani Małgorzaty, ponieważ współpracuje z wydawnictwami i wszelkiego rodzaju agencjami, dla których wykonuje niesamowite kompozycje.

***
„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Do tej pory w krzysztoforskich wnętrzach gościli m.in. Ewa Wachowicz, Anna Polony, Tomasz Schimscheiner i Anna Szałapak.

  • Miejsce: Pałac Krzysztofory, Sala Baltazara Fontany
  • Prowadzenie: Tomasz Karżewicz, Elżbieta Łapczyńska

***
Rezerwacja miejsc i zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w pałacu Krzysztofory – e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<