Pull The Wire, The Bill, Chronic Insomnia w Gwarku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 24 marca 2023, 19:00

Weterani sceny punkowej oraz młodzi gniewni - The Bill i Pull The Wire na wspólnych koncertach! Publiczność rozgrzeje Chronic Insomnia.

The Bill - polska grupa punkrockowa, powstała w 1986 w Pionkach. W 1989 zespół nagrał pierwsze demo, a cztery lata później w 1993, po sukcesie na festiwalu w Jarocinie wydał swoją pierwszą płytę "The Biut". Rok później grupa wydała płytę "Początek końca, a w 1994 płyta "Sex 'n' Roll" . Latem 1996 roku został nagrany materiał na płytę "Daję wam ogień", album nie został jednak wydany. The Bill zawiesił swoją działalność na cztery lata. W 2000 firma Mega Czad wydała płytę, na którą materiał został nagrany cztery lata wcześniej. Zespół reaktywował się, chociaż jego działalność nie trwała długo - w 2001 nastąpił kolejny rozpad. Latem 2004 The Bill powrócił. Dwa lata później w lipcu 2006 grupa nagrała w toruńskim Black Bottle Studio materiał na płytę "Niech tańczą aniołowie", która została wydana przez MTJ 19 lutego 2007. W 2008 ukazała się płyta Lekcja historii zawierająca dotąd niepublikowane utwory z różnych okresów działalności zespołu. W 2009 wydano album Historie prawdziwe który został nagrany już w czteroosobowym składzie. W latach 2009 - 2011 zespół odbył serię tras koncertowych po całej Polsce. Wiosną 2013 ukazała się ósma studyjna płyta zespołu zatytułowana "8siem". W 2014r. kapela zagrała na dużej scenie Przystanku Woodstock, a koncert w wersji audio ukazał się na kolejnej płycie The Bill. The Bill działa i gra do dziś, dając liczne koncerty i uczestnicząc w najważniejszych imprezach muzycznych (w swoim gatunku) w Polsce.

Skład:

  • Dariusz "Kefir" Śmietanka – gitara, wokal
  • Tomek "Zawad" Zawadzki – gitara basowa
  • Andrzej "Jędrek" Tomczyk – gitara
  • Artur "Artie" Woźniak – perkusja

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!

Chronic Insomnia to zespół rockowych kontrastów założony w 2021 roku w Krakowie. Zespół wykonuje znany covery w klimacie Alternative / Pop-Punk oraz autorskie piosenki. Świetny kontakt z publicznością , moc niezwykłej energii oraz ogromną dynamikę podczas każdego koncertu,to jest najważniejsze w muzyce Chronic Insomnia.

W składzie zespołu są:

  • Dima Fokin – gitara, wokal
  • Anastasiia Plesska – wokal
  • Jorge Rivera – gitara
  • Slava Krivdin – bas
  • Slava Hiblton – perkusja

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<