Wisława Szymborska a konteksty nowohuckie

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 marca 2023, 11:00
W ramach obchodów Roku Szymborskiej księgarnia Cafe NOWA zaprasza na wiosenny spacer literacki, na którym będzie okazja do odnalezienia śladów Wisławy Szymborskiej w Nowej Hucie.
 
Spacer zaplanowano jako trasę miejsc nawiązujących do jej twórczości i pretekst do zastanowienia się, czy znając więcej faktów z życia poetki, potrafimy zrozumieć więcej z jej poezji...
 
Spacer poprowadzi Anna Hojwa – od dziecka nowohucianka, od przedszkolaka mol książkowy, od zawsze uwielbia zakamarki Nowej Huty. W poprzednim wcieleniu była bibliotekarką w najstarszym nowohuckim technikum budowlanym. Obecnie przewodzi po Krakowie (Vintage Kraków Tour), pożera książki i zaprasza na odkrywanie królewskiego miasta.
 
Spacer potrwa około 2h – start spod Teatru Ludowego, a finisz w okolicy Cafe NOWEJ Księgarni. Wszelkie szczegóły zostaną przesłane mailowo po rejestracji na wydarzenie.
Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy: cafe@nowaksiegarnia.pl

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<