Scream Inc.: Metallica & Symphony w ICE Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 2 kwietnia 2023, 18:00

Scream Inc. to zespół, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Grupa, która zyskała międzynarodowe uznanie jako najlepszy tribute band zespołu Metallica, powraca z koncertami ze specjalnym udziałem orkiestry symfonicznej z Odessy pod batutą Vitalija Kovalchuka.

Od 2008 roku zespół zagrał ponad tysiąc koncertów w takich krajach, jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina, wyprzedając sale koncertowe. Wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można usłyszeć utwory Metalliki z albumu S&M (1999) w aranżacjach opracowanych przez Michaela Kamena oraz utwory The Unforgiven oraz The Unforgiven II w aranżacji Andriya Liutyi, perkusisty zespołu! Co więcej, Scream Inc. zakończy każdy koncert kilkoma wybranymi utworami z szerokiego katalogu Amerykanów w oryginalnych, albumowych wersjach!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<