3. Małopolski Festiwal Podróżniczy 50N

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 marca 2023, 15:00 - niedziela, 19 marca 2023, 22:00

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 marca br. w Wieliczce, a jego PROLOG – 16 marca w Bochni.

Podczas festiwalowego weekendu na scenie pojawią się podróżnicy, globtroterzy i himalaiści, a uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w licznych spotkaniach, prelekcjach i warsztatach.
Różnorodność to znak rozpoznawczy tej imprezy. Lista gości robi wrażenie. Swoje małe kawałki świata podczas spotkań odkryją m.in. Przemek Kossakowski – tu publiczność będzie miała decydujący głos, co do tematu prelekcji, Piotr Strzeżysz – pokaże oblicza czterech rowerowych podróży do Argentyny i Chile, Kamila Kielar – opowie o niedźwiedziach duchach, Małgorzata Szumska – przedstawi z pozoru „brzydkie” atrakcje, a Alicja Rapsiewicz zabierze widzów do Zimbabwe.
Prelekcja i warsztaty z Agą i Bartkiem Wrzoskami, czyli Calluna Trip będą gratką dla fanów czterech kółek, roadtripów i przeżywającego drugą młodość VW T2 czyli popularnego „ogórka”.
W programie pojawią się także tematy związane z górami. Jan Krzeptowski-Sabała opowie o rodzimych, dzikich Tatrach, a Krzysztof Wielicki – wybitny himalaista, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum podzieli się swoją życiową historią.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<