Me and That Man w Teatrze Variete

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 17 kwietnia 2023, 19:00

Adam „Nergal" Darski i John Porter, po ponad pięciu latach, ponownie na scenie VARIETE! Występ Me and That Man już 17 kwietnia o godz. 19.00.

Zespół powstał w 2016 roku z inicjatywy polskiego gitarzysty i wokalisty Adama „Nergala" Darskiego, znanego z występów w zespole Behemoth oraz brytyjskiego wokalisty i gitarzysty Johna Portera. Ich debiutancki album Songs of Love and Death trafił do sprzedaży 24 marca 2017 roku nakładem wytwórni Cooking Vinyl. Płyta stanowi unikalną mieszankę wpływów folku, bluesa i country, tworząc całość nawiązującą do Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Johnny'ego Casha, czy Davida Allana Coe i jest silnie naznaczona bliskim liderowi kapeli diabelskim pierwiastkiem.

Poza piosenkami znanymi z wcześniejszych wydawnictw i koncertów, zespół przygotowuje kilka niespodzianek, które usłyszycie podczas pięciu występów grupy zaplanowanych na wiosnę tego roku.

Bilety do nabycia w kasie lub na stronie internetowej Teatru.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<