Dagny/Osiecka w Teatrze Variete

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 marca 2023, 18:00

Już 26 marca o godz. 18.00 na scenie Krakowskiego Teatru VARIETE wybrzmią piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Dagny Mikoś i zespołu!

DAGNY/OSIECKA to największy w dotychczasowej karierze aktorki Dagny Mikoś projekt artystyczny, w ramach którego zarejestrowała i wydała płytę z dziewięcioma tekstami Agnieszki Osieckiej, z muzyką różnych kompozytorów, do których aranżacje stworzył Mikołaj Babula. Artystka prowadziła także w Internecie szereg działań mających na celu popularyzację twórczości wielkiej, polskiej tekściarki (m.in. LIVE „Porozmawiajmy o Osieckiej czy „Poczytam Wam Osiecką”). Debiutancki album Dagny Mikoś został wyprodukowany po ogromnym sukcesie akcji crowfundingowej: wspieram.to/dagnyosiecka.

Dagny Mikoś jest aktorką i wokalistką pochodzącą z Podkarpacia. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi (2013) oraz Wydziału Wokalnego Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (2018). Od 2013 roku jest związana z zespołem artystycznym Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Przez 10 lat aktorskiej pracy, zbudowała kilkadziesiąt ról teatralnych, radiowych i telewizyjnych. Widzom Krakowskiego Teatru VARIETE jest znana z roli Mamy Norton w spektaklu "Chicago" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. 

Bilety na koncert do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej Teatru.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<