Literackie Chwile: Czekając na coś niezwykłego, czyli bezsenna chwila w Pałacu Potockich

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 lutego 2023, 09:30

Znacie ten moment tuż przed zaśnięciem, kiedy powieki zdają się ważyć dwa kilogramy, a reszta ciała jakby unosi się nad łóżkiem? Jakie to przyjemne uczucie! A czy znacie też ten czas, w którym za nic na świecie nie chcecie spać? Kiedy czekacie, aż wydarzy się coś niezwykłego, czego nie możecie przeoczyć? Zwykle “coś niezwykłego” się nie wydarza i całe czekanie idzie na marne. Nie wszyscy jednak o tym wiedzą. Nie wie o tym na pewno miś, który nie chce spać i koniecznie chce sprawdzić co robią zwierzęta, które nie zapadają w zimowy sen.

Na warsztatach poznamy książkę Miś nie chce spać
Tekst, ilustracje: Oksana Buła
Tłumaczenie:  Iryna Vikyrchak
Wydawnictwo Lokator

 dla dzieci w wieku 4-5 lat

Wszystkie warsztaty z cyklu Literackie Chwile poprowadzą Beata Kwiecińska i Maciej Dąbrowski – twórcy Inspiro, organizatorzy setek warsztatów dla dzieci, nagradzani animatorzy kultury. Uwielbiają pracę z dziećmi, dla których zmieniają świat. Są praktycznie nieteoretyczni. Fascynuje ich siła oddolnych inicjatyw, energia lokalnych społeczności i fakt, że wszystko jest możliwe.

Na Literackie Chwile w Pałacu Potockich zaprasza KBF, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO i współgospodarz Pałacu Potockich.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<