Spotkanie autorskie z Katarzyną Żwirełło

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 lutego 2023, 18:00
Wielki finał serii kryminalnej Dwa Bieguny uświetni wieczór autorski z Katarzyną Żwirełło i spotkanie wokół jej książki Upadek.
 
Niepowtarzalna narracja serii kryminalnej, świetne kreacje bohaterów i niedające o sobie zapomnieć pytania, które stawia przed czytelnikiem. To znaki rozpoznawcze twórczości Katarzyny Żwirełło.
Każda rozmowa z autorką rozpoczyna się od książki, a kończy w miejscu, którego nikt się nie spodziewa. Nie inaczej będzie tym razem. Rozmowa dotyczyć będzie popularnej serii kryminalnej Dwa Bieguny, historii Upadku i świata bohaterów tej książki.

Prowadzenie: Bartosz Soczówka

Katarzyna Żwirełło (Vera Eikon) – urodzona w 1989 roku w Łodzi, gdzie studiowała polonistykę. Przez kilka lat mieszkała w Amsterdamie i tam rozpoczęła pracę nad swoją pierwszą serią kryminalną Między Prawami. Po powrocie do kraju znalazła dla siebie miejsce w Warszawie, gdzie rozgrywa się akcja jej książek. Pośród aromatu kawy kreuje autentycznych bohaterów, snuje opowieści zapadające w pamięć i poruszające serce. W swoich powieściach pokazuje, że nawet w najciemniejszych momentach życia można rozpalić iskrę nadziei, wiary oraz miłości. Wyciszenie znajduje podczas górskich wędrówek, a skupienie na warszawskiej strzelnicy. Mama, żona, właścicielka psa.
Dotychczas wydane powieści:
– seria kryminalna Między Prawami: Polowanie na Wilka, Przedpiekle, Prochem i cieniem, Póki żyjemy, Nim padnie pierwszy strzał

– seria kryminalna na Dwa Bieguny: Bez przedawnienia, Ptaszek w klatce, Upadek
 
Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek w promocyjnych cenach oraz otrzymania dedykacji.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<