FRH prezentuje: Promyki, Renmin Ribao

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 lutego 2023, 20:00

Promyki to poznańskie trio w składzie: Lemisz, Kamil, Wiara. Gramy noise punk, który jest dla nas jasną drogą światła. Wyrzucamy weń negatywną energię, która ulega uzdrowieniu. nasze utwory są krótkie, skondensowane, energiczne, krzykliwe, proste, chwytliwe, melodyczne, rzężące, głośne. Można do nich skakać. Ale nie trzeba. Pod koniec minionego roku wypuściliśmy debiutancki album Plastik.

Renmin Ribao to nowy poznański zespół, który brzmieniowo oscyluje wokół postpunku i zimnej fali. Agresywne gitary na tle zimnych syntezatorów, z charakterystycznym postpunkowym drivem – to właśnie to, co można usłyszeć w ich utworach. Osadzone w gotyckiej estetyce teksty Renmin Ribao opowiadają o mrocznych zakamarkach ludzkiej psychiki. Zespół ma na swoim koncie dwie epki: Who Controls? (2020) oraz Yutu (2021). W 2022 roku powraca z pełnoprawnym albumem Rok szczura. Album zapowiada singiel Ubytek.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<