Karaś/Rogucki w Fortach Kleparz

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 marca 2023, 20:30

Duet Karaś/Rogucki wystąpi w Fortach Kleparz 26 marca o godz. 20.30. W tym dniu również odbywa się koncert grupy BOKKA, na który obowiązuje osobny bilet (dostępny jest też karnet na obydwa koncerty).

Plan dnia:

17.30 - otwarcie bram na koncert BOKKA
18.00 - BOKKA
20.00 - otwarcie bram na koncert Karaś/Rogucki
20.30 - Karaś/Rogucki (obowiązuje osobny bilet lub karnet)

Restobar Forty Kleparz czynny jest od 12.00 i nie obowiązują bilety wstępu.

--

Karaś/Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Płyta ukazała się 14 lutego 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<