BOKKA w Fortach Kleparz

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 marca 2023, 18:00

BOKKA wystąpi w Fortach Kleparz 26 marca o godz. 18.00. W tym dniu również odbywa się koncert Karaś/Rogucki, na który obowiązuje osobny bilet (dostępny jest też karnet na obydwa koncerty).

Plan dnia:

17.30 - otwarcie bram na koncert BOKKA
18.00 - BOKKA
20.00 - otwarcie bram na koncert Karaś/Rogucki
20.30 - Karaś/Rogucki (obowiązuje osobny bilet lub karnet)

Restobar Forty Kleparz czynny jest od 12.00 i nie obowiązują bilety wstępu.

--

Autorzy muzycznej wizji końca świata powracają do Krakowa. BOKKA jest jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 2 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów, w tym magazyn Pitchfork, dzięki czemu koncertują również poza granicami kraju.

W 2022 BOKKA powróciła w nowej odsłonie prezentując tajemniczy i apokaliptyczny album Blood Moon. Utwór 900 trafił na 1. miejsce listy przebojów Muzo.Fm. Zespół został również wielokrotnie doceniony za wizualną oprawę płyty - klip do utworu Walk on a Wire jako jedyny z Polski zyskał nominację Camerimage, został wyróżniony podczas Berlin Music Video Awards, a także wygrał główną nagrodę Grand Prix Polish Music Video Awards.

W listopadzie ukazał się utwór Apocalypse Afterparty nagrany wspólnie z Anią Leon, która wystąpi z BOKKĄ jako gość specjalny.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<