Senioralny Klub Filmowy

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 lutego 2023, 17:00

Z Senioralnym Klubem Filmowym uczestnicy spotkań mieli okazję zwiedzić już Czechy i Słowację (IX-XII 2021), Szwecję, Grenlandię i Islandię (I-III 2022), Włochy (IV-VI 2022) oraz Bośnię i Chorwację (IX-XI 2022). W nowym roku organizatorzy zapraszają na wycieczkę do Francji.

Program:
Stracone złudzenia/Illusions perdues, reż. Xavier Giannoli, Francja/Belgia 2021, 149 min.
Ubogi poeta Lucien nawiązuje romantyczną relację z arystokratką Madame de Bargeton. Pełna werwy i humoru, obsypana nagrodami adaptacja arcydzieła Honoré de Balzaca trafia w samo sedno współczesnych debat o awansie społecznym, przywilejach, elitach i pracy w kulturze.

Senioralny Klub Filmowy CSW Solvay & CAS PASJA – co miesiąc Solvay zaprasza na spotkanie z najlepszymi dziełami sztuki filmowej. Projekcje poprzedzone będą prelekcjami Macieja Gila, animatora kultury filmowej, działacza ruchu klubowego, dziennikarza, prelegenta i edukatora, na co dzień związanego z krakowską Fundacją Wspierania Kultury Filmowej Cyrk Edison.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<