Muzyczne Pogwarki: Last Universal Common Ancestor, ANGRY SAD BOYS

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 2 lutego 2023, 20:00

Last Universal Common Ancestor, dla przyjaciół L.U.C.A., to krakowski zespół działający od 2019 roku tworzący muzykę na pograniczu psychodelicznego rocka i metalu progresywnego. Kompozycje jak i teksty są wynikiem nieustannych poszukiwań muzycznych oraz pytań i myśli kotłujących się w głowach członków zespołu. Każdy utwór to próba konstrukcji obrazu przy pomocy klimatu, emocji i dźwięku. Kapela zadebiutowała w 2021 (wyd. Lynx Music) z płytą „Into the Core”. Album zebrał pozytywne recenzje zarówno na polskich jak i zagranicznych portalach. Niedawno ukazał się nowy singiel „Friendly Fire” wraz z teledyskiem. Prace nad nowym materiałem są w toku.

Skład zespołu to: Michał Dąbrowski, Michał Lipiński, Maciej Sowa, Piotr Lipiński, oraz Ramon Rodriguez.

ANGRY SAD BOYS to pro-choice rockowy duet z Krakowa. Utworzony pod koniec 2020 roku Maciej (gitara i wokal) i André (perkusja i chórki) oferują żywe alternatywne riffy z punkrockowymi bitami i noiserockowymi krzykami. Zespoły takie jak METZ, blackmidi czy Death from Above są dobrymi przykładami ich inspiracji. Grając w całym mieście, otwierając przed polskimi zespołami, takimi jak Komety, a ostatnio zajmując drugie miejsce w lokalnym konkursie muzyki rockowej, ANGRY SAD BOYS planują wkrótce wydać swój pierwszy album, po 4-utworowym secie na żywo nagranym w 2021.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<