Percival w Gwarku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Już 25 marca jako folkowy Percival ponownie zawitamy do krakowskiego Zaścianka Gwarka! Zagramy tradycyjne pieśni z całego tryptyku „Slava!”, w tym także utwory, które znajdą się na naszym najnowszym albumie „Slava! IV Pieśni Słowian Przyszłości”. W repertuarze nie zabraknie też dobrze znanych Wam utworów wykorzystanych w ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i starszych utworów, których nie graliśmy na żywo w ostatnich latach.

Bilety w przedsprzedaży dostępne są do dnia poprzedzającego koncert, w dniu koncertu bilety będą dostępne przy wejściu do klubu. Koncert ten nawiązywać będzie do przerwanej trasy „Slavny Tur IV”, naszej najszerszej pod względem repertuaru trasy folkowej. Tak jak ostatnio, w energetycznej, pełnej rozmachu oprawie rozbrzmiewać będą tradycyjne pieśni Słowian Południowych, Wschodnich oraz Zachodnich. Zagramy także kompozycje, które część z Was miała okazję usłyszeć podczas naszych pierwszych koncertów online. Do zobaczenia!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<