Kraków Golden Concerts – Koncert walentynkowy

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kraków Golden Concerts zaprasza na wyjątkowe muzyczne przeżycie w sercu Krakowa. Podczas koncertów usłyszysz znane na całym świecie hity muzyki filmowej i serialowej w aranżacji na kwartet smyczkowy i w wykonaniu Metanoia String Quartet. Koncerty odbywają się w barokowych salach balowych Pałacu pod Baranami z widokiem na Rynek Główny, a towarzyszy im lampka wina lub napój bezalkoholowy przygotowany specjalnie dla gości.
Ciesz się muzyką podczas Kraków Golden Concerts!

Metanoia String Quartet – kwartet smyczkowy stworzony dla Kraków Golden Concerts. Składa się z wybitnych krakowskich muzyków młodego pokolenia, laureatów międzynarodowych oraz ogólnopolskich konkursów muzycznych; współpracują z polskimi i zagranicznymi orkiestrami, koncertując na całym świecie.

W programie muzyka z seriali: Bridgertonowie, Sukcesja, Gra o tron, Downton Abbey, Dom z papieru, Kształt wody, Stranger Things, Wiedźmin, Westworld, Gambit Królowej i The Crown

Udostępnij

Więcej

  • 100 zł; dostępne na kupbilecik.pl
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<