Środowidko filmowe: Wieloryb w Kinie Agrafka

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 25 stycznia 2023, 20:00

Kino Agrafka wspólnie z  ALL IN UJ zaprasza wszystkich miłośników kina na trzecie spotkanie z cyklu ŚRODOWISKO FILMOWE. Studenckie Dyskusje Filmowe. Tym razem przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Darrena Aronofsky'ego WIELORYB połączony z dyskusją po projekcji.

WIELORYB | The Whale, reż. Darren Aronofsky, USA 2022, 117’ 

Wielka kreacja aktorska nominowanego do Złotego Globu Brendana Frasera w poruszającym filmie Darrena Aronofsky'ego, twórcy Requiem dla snu i Czarnego łabędzia.

Film, który zachwycił publiczność i krytyków na Festiwalu w Wenecji.

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

Udostępnij

Więcej

  • 16 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<