Marek „Gajos” Gajewski, Adam Gajda i Mateusz Burkacki vs Walentynki w Kwadracie

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 12 lutego 2023, 19:00

W ramach przełożonego wydarzenia z października odbędzie się kolejna edycja „***** WALENTYNKI”! Poprzednia edycja przyciągnęła duże zainteresowanie i jeszcze więcej dobrej zabawy, dlatego w tym roku kontynuujemy temat z kolejnymi gośćmi. Tak jak podczas ostatniej edycji mamy dla Was specjalne bilety dla par.

Wystąpią dla Was:

MAREK „GAJOS” GAJEWSKI
Komik i aktor komedii życia. Tyle, że drugoplanowy! A czasem nawet tylko statysta! Wszystko przez bycie wnikliwym obserwatorem zamiast głównym bohaterem. Dzięki temu widzi absurdy i żart, których gołym okiem nie widać. Na szczęście słychać je gołym uchem kiedy o nich opowiada.

ADAM GAJDA
Najlepszy komik w Łasku. Jedyny komik w Łasku. Mówi swoim tempem. Na co dzień pracuje w polu i robi swoje sadzonki. Ma więc czas by pomyśleć. A myśli jak umie. Zwycięzca festiwalu szpak w Szczecinie, koszalińskiego ludzika oraz roast battle na polskim festiwalu Stand-upu w Warszawie. Prywatnie mąż i obserwator.

MATEUSZ BURKACKI
Komik urodzony w Gliwicach, znajdujący się na początku swojej stand-upowej kariery. Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne o co walczy - to przychylność publiczności. Po wygraniu wszystkich konkursów dla komików w jakich brał udział, czyli jednym, porzucił świetną pracę w wielkiej międzynarodowej korporacji, bo jak sam twierdzi ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce". Rozczarował matkę i nauczycieli, ale zrobi wszystko żeby nie rozczarować publiczności. Do zobaczenia!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<