Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie: Anna Malik

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 29 stycznia 2023, 10:00

Świat szopek skrywa w sobie wiele tajemnic i opowieści, by go poznać zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem z szopkarką, Panią Anną Malik, która opowie nam o Szopce Stasia oraz Świętach w blasku Szopek. A wszystko w niezwykłym miejscu, na niezwykłej wystawie organizowanej z okazji przeprowadzenia 80. Konkursu Szopek Krakowskich.

Osoby prowadzące: Anna Malik, Tomasz Karżewicz

Anna Malik – z zawodu rzeźbiarka, zajmująca się również innymi dziedzinami artystycznymi jak malarstwo, muzyka, śpiew i poezja. Od najmłodszych lat zajmuje się również szopkarstwem prowadząc zajęcia i spotkania dla dzieci i młodzieży. Za prowadzoną działalność na rzecz szopek i tradycji szopkarskich została wielokrotnie nagrodzona.

***
„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Do tej pory w krzysztoforskich wnętrzach gościli m.in. Ewa Wachowicz, Anna Polony, Tomasz Schimscheiner i Anna Szałapak.

  • Miejsce: Pałac Krzysztofory, Sala Baltazara Fontany
  • Prowadzenie: Tomasz Karżewicz, Elżbieta Łapczyńska

***
Rezerwacja miejsc i zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w pałacu Krzysztofory – e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<