Benefit dla Turnickiego Parku Narodowego

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 28 stycznia 2023, 18:00

Charytatywny benefit odbędzie się na rzecz trwającej od 20 miesięcy blokady wycinki wodochronnych lasów Karpat, w planowanym Turnickim Parku Narodowym.

Gospodarzem spotkania będzie Spółdzielnia Ogniwo, a jako goście pojawią się osoby z XR Kraków, Inicjatywy Dzikie Karpaty, aktywistki rzeczne z Siostry Rzeki, Jadwiga Klata – działaczka społeczna, współzałożycielka Ruchu Solidarności Klimatycznej oraz Augustyn Mikos – leśny ekspert z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.
Otwarte zostanie też benefitowe stoisko artystyczne, gdzie z zinami i czasopismami pojawią się Wilczyce, Nieczytelne i Kolektyw Podżegaczki.
Działania aktywistów będzie mogli wesprzeć kupując też vlepy, plakaty i rękodzieło autorstwa Lui Kwiatkowskiej, Etnoryta, Mykofanesa, Lorki i Mai Starakiewicz oraz tworzone na miejscu wspaniałe, leśne sitodruki.
Pyszne wegańskie jedzonko zapewni wspierająca działania ekipa No Bones.
A po części oficjalnej zaplanowano open mic z Krakowską Szkołą Poezji im. Aleksandra Fredry i afterparty, na którym muzykę zapewni Grzegorz Tortellini.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<